Karagül 13.Bölüm izle Yeni Sezon

Karagül son bölümünde Narin’in çocuk sahibi olmak için tedavi gördüğünü öğrenen Fırat, bu gerçeğin neden kendisinden saklandığını anlayamaz. Karagül son bölümünde Kendal Melek’e onu başkasıyla evlendireceğini söyleyince Melek sinir krizi geçirir, ortalığı Karagül 13.Bölüm izle Yeni Sezon dağıtıp Recep’i arar. Kendal’ın da müdahalesiyle konakta zor anlar yaşanır. Karagül son bölümünde Hesap sormak için doktora giden Narin, hemşireden.

Ada’nın düşük yaptığını öğrenir. Karagül son bölümünde Baran’la ilgili sırrın açığa çıkmasından endişe duyarak, bunu saklayan Kadriye’ye hesap sorar. Karagül son bölümünde Duyduklarının peşine düşen Özlem Emine’nin ağzını Karagül izle arayarak ilginç bilgilere ulaşır. Karagül son bölümünde Okulda öğretmenin yaptığı münazarada konuşup bütün sınıfı kendine hayran bırakan Baran özellikle Ada’yı şaşırtır.

Konaktan kaçabilmek için yardıma ihtiyacı olan Melek’e, yardım hiç beklenmediği bir yerden gelir. Karagül son bölümünde Ebru’dan çocuğunun ölüm tarihini öğrenen Fırat, Özlem’in kendisine anlattıklarıyla şüpheye düşer.  Bu şüpheyle eski fotoğrafları karıştırırken beklenmedik bir gerçekle karşılaşan Fırat soluğu konakta alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>