Bende Özledim 3.Bölüm

Leyla ile Mecnun dizisinin ekibi Gezi Parkı eylemlerine destek verdikleri gerekçesiyle TRT’den kovulmuştu. Star TV’de ‘Ben de Özledim’ isimli yeni Bende Özledim 3.Bölüm izle bir diziyle ekranlara geri dönen dizi oyuncuları, gerçek karakterleriyle hayranlarının karşısına çıktı.

Dizide seyirci büyük bir sürprizle karşılaştı. Leyla ile Mecnun’un senaristi, dizinin yayınlanmayan finalini açıkladı. Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Bende Özledim izle Sonant’a aslında dizideki karakterlerin kim olduğunu anlatan senarist Burak Aksak ekran başındakileri de duygulandırdı.

Final senaryosunda İsmail abi aslında bir japon balığı, Yavuz pencereden sarkan ağaç dalı, Ak Sakallı Dede eve gelen doktor, Erdal Bakkal tuzluk, Leylalar ise Mecnun’un Bende Özledim son bölüm izle ilkokulda aşık olduğu kız. Leyla’nın sürekli değişmesinin sebebi ise, Mecnun’un TV’de izlediği dizilerdeki kızları gözünde canlandırması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>