Bende Özledim 2.Bölüm izle

Ben de Özledim Yeni Bölümü ile Devam Ediyor Ben de Özledim 2. Bölüm Fragmanı İzle Ben de Özledim 2. bölüm 1 Kasım Cuma gecesi Star TV’de ekrana geliyor. Bende Özledim 2.Bölüm izle Ben de Özledim 2. bölümde Leyla ile Mecnun oyuncularının yeni dizi arayışı sürüyor.

Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Ben de Özledim 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. Star TV’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Ben de Özledim bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Ben de Özledim’in 25 Bende Özledim izle Ekim akşamı yayınlanan 1. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı.

Ben de Özledim ilk bölümde Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Ben de Özledim’de bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Bende Özledim son bölüm izle Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hala “İsmail Abi”dir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>