Aramızda Kalsın 8.Bölüm

Diğer yandan nişana hazırlanan Ceylan Taylan’dan büyük bir hediye alacağını öğrenir. Taylan yıldönümünü kutlayacakları akşama, hediye olarak Ceylan’ın çok sevdiği, hep istediğini söylediği “beyaz” bir sürpriz ile geleceğini müjdeler. Hüsne ve ailenin kadınları Aramızda Kalsın 8.Bölüm izle bu beyaz şeyin ne olduğunu çözmeye çalışır. Büyük beyaz sürprizin altında kalmamak için kollar sıvanır, Bahattin ile kavga etmek pahasına büyük bir hediye alınır.

Hüsne’nin İtalya’dan davet ettiği Yelda sırları ile birlikte gelir. Hüsne sırları çözmeyi kendine iş edinse de çözmeye kalktığında işler yine karışır, Civan ile arasındaki ipler bir kez daha gerilir. Mahir ise yağmurdan kaçarken yine doluya tutulmuştur. Ceylan’ın ışığını Aramızda Kalsın izle izlemeye gelen Ali’yi kurtaracağım derken öyle bir hata yapar ki, işler büsbütün karışır. Bu hata Arife ile arasında komik bir dizi yanlış anlaşmanın da başlamasına sebep olur.

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Hem yıldönümü Aramızda Kalsın son bölüm izle yemeğine hazırlanan Celepoğlu ailesini, hem de Yelda’nın gelişiyle kafası karışan Yadigar’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>